Дитяче відділення є структурно-функціональним підрозділом КНП «ОЗНПД м. Берегово» та розташоване за містом, у затишному озелененому масиві в окремій одноповерховій будівлі.

Основним завданням дитячого відділення є надання спеціалізованої психіатричної допомоги дитячому населенню області з психоневрологічними розладами. Поступлення дітей у відділення ведеться цілодобово через приймальне відділення лікарні, госпіталізації підлягають діти віком – від 4х років до 17р. 11 міс. 29 днів.

Госпіталізації у дитяче психіатричне відділення підлягають діти при наявності в них: гострого психічного захворювання; загострення хронічного психічного захворювання; неврозів, неврозоподібних і реактивних станів; розладів психологічного розвитку, поведінкових та емоційних порушень, що починаються в дитячому та підлітковому віці, епілепсії з частими судомами, психічними порушеннями у вигляді еквівалентів, епілептичних психозів; інтелектуальної недостатності для встановлення ступені і корекції поведінки; психопатоподібні форми поведінки; діти з психоневрологічними розладами для визначення глибини ураження ЦНС, визначення можливості соціальної адаптації з метою встановлення їм соціальної допомоги.

Є можливість спільного перебування в лікарні матерів та дітей, обладнана ігрова кімната, наявність м’яких та розвиваючих іграшок, телевізора, роблять перебування дітей в психіатричному стаціонарі необтяжливим і наближеним до домашніх умов. Наявність в штаті спеціаліста логопеда – олігофренопедагога та медичного психолога, значно розширює спектр надання медичної допомоги. Присутня холодна і гаряча вода цілодобово, централізоване та автономне опалення.

Медичні сестри разом із мед. психологом проводять виховні заняття з дітьми – навчають дітей навичкам самообслуговування, охайності, правилам поведінки, організовують і проводять рухові забави, прогулянки, вивчають пісні, вірші, проводять бесіди на психогігієнічну тематику. На території є інтернет.