Що таке психолого-психотерапевтична допомога?
В теперішньому повсякденні досить часто зустрічаються такі явища, як роздратованість, поганий настрій, підвищена чутливість до стресів, неспокійний сон, розсіяна увага, знижена працездатність і інші невротичні прояви. Причиною цього може бути оточуюча метушня, завелика кількість взятої на себе роботи, невміння розраховувати свої сили, внутрішньо-особистісний конфлікт, чи непропрацьовані раніше набуті психотравми.
В робочих буднях проглядається тенденція до накопичення психо-емоційної напруги, в домінуючій кількості випадків, не задумовуються про ефективні способи розрядки, виходу, як кажуть, «негативної енергії». Тому накопичення останньої також може приводити до зниженого супротиву з питаннями і проблемами у нашому житті і до симптомів, котрі вже були описані вище і навіть до соматичних захворювань.
В такому випадку психолого-психотерапевтична допомога покликана: з одного боку за допомогою слова і з другого – людського ставлення позитивно вплинути на психіку, використовуючи не пошкоджені стресом частини особистості на психологічні проблеми людини.
Психологічна допомога надається у вигляді :
Психологічне консультування. Орієнтоване на людей, які мають в повсякденному житті психологічні труднощі і проблеми, скарги невротичного характеру, а також люди, які почуваються добре, проте ставлять перед собою мету подальшого розвитку особистості. Психологічна допомога з метою сприяння вирішенню проблемної ситуації, осмисленню нового досвіду та особистісному розвитку, налагодженню міжособистісних стосунків.
Індивідуальна психотерапія. Оскільки невротичні симптоми випливають з внутрішніх психологічних особливостей людини, які сприяють тому, що він реагує в деяких ситуаціях неправильним чином, то головним елементом лікування невротичних порушень є поступове осягнення того, що відбувається в самій людині (маються на увазі психологічні моменти).
Перш за все, психотерапія спрямована на те, щоб поглянути на себе глибше, уважніше, щоб зрозуміти власну роль у всіх тих неприємних ситуаціях, які викликають емоційний дистрес. Це, звичайно, дуже важко і вимагає тривалого часу. У цій «роботі над собою» полягає індивідуальна психотерапія, її успішний підсумок вимагає активної участі пацієнта і без бажання розібратися в причинах неврозу не може бути й мови про успішність лікування. В кінцевому рахунку, все залежить від самого хворого, оскільки специфічне лікування неврозу вимагає співпраці і великих зусиль з його боку.
Надання психолого-психотерапевтичної допомоги
Фахівці:
- лікарі медичні психологи
- лікар психотерапевт
- практичний психолог
Працюємо з наступними станами:
- внутрішнє напруження, неможливість розслабитися
- тривога, погані передчуття
- напади паніки
- страхи різного змісту і певних ситуацій (відвідувати місця, де багато людей, залишатися на самоті, втратити контроль, збожеволіти, втратити свідомість, раптово померти від інфаркту або інсульту, заразитися інфекційним захворюванням, гострих предметів, страх публічних виступів і схожі з ним (наприклад є в публічних місцях)
- обмежувальна, уникальна поведінка
- порушення концентрації уваги, зниження пам’яті
- дратівливість, образливість, плаксивість, проблеми в стосунках із значущими людьми
- порушення сну, труднощі засипання, переривчастий поверхневий сон, відсутність почуття відпочинку вранці
- запаморочення
- головні болі
- симптоми вегето-судинної дистонії
- нав’язливі думки, дії, ритуали
- знижена самооцінка, виражена самокритика
Надаємо наступні послуги:
- Психодіагностика
- Психологічна консультація
- Психотерапія
- Психоедукція
- Психологічна підтримка
- Психокорекцію
Місце надання послуг в психолого-психотерапевтичному кабінеті:
м. Берегово, вул. Мужайська №41;
Відділення №8 с. Яноші, містечко Чікош, вул. Батозі №1);
Поліклінічне відділення тел. (03141) 2-25-61 (м. Берегово, вул. Бетлена №3, вхід з вулиці Чайковського).